Biwak 2022 - zapowiedź pierwsza


Kochani Biwakowicze!


Zima w tym roku żadna. To tylko jeden z wielu elementów, który sprawia, iż ten rok jest ponownie inny, niż poprzednie. Obok izolacji, testów, szczepień i złowrogich pohukiwań telewizji o kroczącej pewnie inflacji, brak śniegu, mrozu i klimatu należnego obecnej porze roku wydaje się mało znaczący. A jednak ujmuje magii Świąt i stycznia jako takiego na tyle sporo, że z tęsknotą przemierzam zakamarki pamięci w poszukiwaniu obrazu zmrożonego krajobrazu, który obserwuję zza klawiatury podczas tradycyjnego wpisu informującego o nadchodzącej z wolna kolejnej edycji Biwaku Knyszyńskiego.

Tak oto, chciałbym z ogromną radością obwieścić, iż wbrew przeciwnościom losu kolejny raz w epoce epidemii, a dwudziesty pierwszy raz w ogóle, zapraszamy Was na tradycyjne wakacyjne spotkanie przy ognisku. Knyszyńskie rozgwieżdżone niebo, trzaskający płomień ogniska i znajome głosy przywołają wspomnienia dwóch dekad imprez, już w zasadzie pokoleniowych.

Cieszymy się niewyobrażalnie, że wciąż z nami jesteście. Cieszymy się na każde wspomnienie Biwaku, które w ciągu roku – choćby ulotnie przemknie w rozmowie, przywołane dostrzeżoną siatką z logiem BK, czy długopisem w szufladzie biurka. Znaczy to, że spełniają się nasze ambitne plany stworzenia wydarzenia, które zapada w pamięć i przywołuje uczucia, które w naszych myślach są zawsze mile widziane – poczucie wspólnoty, radości spędzonych razem chwil i swego rodzaju stałości planów, stabilności zamierzeń, o które w dzisiejszym świecie coraz trudniej.

Zapraszamy zatem Biwakowicze w dniach 29.07 – 31.07, czyli w ostatni weekend lipca. Przypominamy o stałych sekcjach naszej strony internetowej, na których bez trudu odnajdziecie wszystkie szczegóły organizacyjne. Bardzo prosimy o odpisywanie na sms’y, które zgodnie z tradycją wyślemy w najbliższych dniach, oraz bezpośrednio przed Biwakiem.

Oby do Biwaku, pozdrawiamy Was serdecznie, przybywajcie licznie jak zawsze!

                                                                        

Justyna, Michał, Marek i Barbara Jaśnikowscy.


__________________________


__________________________

www.biwakknyszynski.pl

www.blend.pl

www.heist.pl

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com