Biwak 2021 - zapowiedź pierwsza


Kochani Biwakowicze!


W rok po tym, jak niczego nie podejrzewając zasiadłem do komputera obwieszczając termin jubileuszowego XX Biwaku Knyszyńskiego, obraz świata zmienił się nie do poznania. Maseczki, kwarantanny, zakazy, nakazy, szczepienia. Świat jeszcze nie otrząsnął się całkiem po odwołaniu Biwaku i karnawału w Rio, a tu już trzeba planować edycję 2021. Towarzyszy temu duża niepewność, bo przecież nikt do końca nie jest w stanie ocenić, czy w ogóle możliwa będzie organizacja większych imprez. W nadziei jednak na pozytywny rozwój wypadków, przygotowujemy się jak Bóg przykazał na nadchodzące wydarzenia sierpniowe, które jak mamy nadzieję - rozgrzeją serca biwakowiczów, jak nic spragnionych towarzystwa, po ponad rocznym stronieniu od ludzi.

Mamy ogromną nadzieję na powrót Biwaku do kalendarza imprez, zważywszy na wieloletnią tradycję, oraz przywiązanie dziesiątek naszych gości do wspólnego balowania pod knyszyńskim niebem.

W tym roku wiele czynników wpłynęło na dość znaczące przesunięcie terminu Biwaku i ostatecznie ustaliliśmy go na weekend 20-22 sierpnia. Wierzymy, że w ramach równowagi w przyrodzie pogoda dopisze na tyle, że żadna z pań po nocnej kąpieli w basenie się nie przeziębi, a okołopołudniowe, tradycyjne zaleganie w cieniu naznaczone będzie skwarem pełnego słońca! 

Dużo dobrej muzyki, moc jedzenia i nostalgiczny wieczór wspomnień przy gablocie ze zdjęciami - to stałe punkty programu. Po ogólne wytyczne - szczególnie przybywających pierwszy raz, odsyłam do odpowiednich zakładek na naszej stronie internetowej. Trzymajmy kciuki, aby w tym roku udało się zrealizować długo wyczekiwany XX Biwak Knyszyński, a przy odrobinie szczęścia będzie on początkiem powrotu do normalności, za którą chyba każdemu już tęskno. 


Serdecznie zapraszamy. Odpisujcie proszę na nasze powiadomienia. Trzymajcie się i oby do Biwaku!


Justyna, Michał, Marek Jaśnikowscy.


__________________________


__________________________

www.biwakknyszynski.pl

www.blend.pl

www.heist.pl

  © J&M Jaśnikowscy 2016         www.jasnikowski.com